Istrijský poloostrov- centrum zábavy a turistického ruchu

Přemýšlíte nad tím, kde strávíte své zasloužené volno? Využijte nabídku last minute chorvatsko a vydejte se třeba na Istrijský poloostrov.

Istrijský poloostrov je ideálním místem pro odpočinek

Poloostrov vybíhá do Jaderského moře, které je vedlejší částí moře Středozemního. Jeho chorvatská část pobřeží je velmi členitá a hornatá a lemuje ji velké množství ostrovů, které jsou roztroušené podél pevniny. Největším přístavním městem je Pula a mezi významná města se řadí Poreč a Rovinj. Poloostrov také nabízí velké množství turistických center, kde si můžete vybrat různé možnosti ubytování chorvatsko. Širokou nabídku naleznete na webu ubytovanivchorvatsku.cz.

Pula

Tento významný přístav se rozkládá v jižní části poloostrova a své návštěvníky láká nejen na odpočinek a relaxaci, ale také na historické stavby pocházející z období antiky, na bohatý kulturní program, který zahrnuje diskotéky, plesy, různé druhy přehlídek a soutěží. Zajímavé akce se konají v malém římském divadel nebo v amfiteátru. Milovníci historie by měli navštívit Archeologické muzeum Istrie. K posezení a občerstvení zvou místní restaurace, kavárny a bary, ve kterých můžete ochutnat celou řadu chorvatských specialit.

Poreč

Pokud zamíříte na západní pobřeží poloostrova, pak je ideální volbou přístavní středisko Poreč. Hotelové komplexy, které nabízejí ubytování všeho druhu a celou řadu služeb, se nacházejí po celé délce jeho pobřeží. Moře je zde průzračné a příjemný stín nabízejí borové lesy, které dosahují až k mořskému břehu. Zatoužíte-li po klidu, můžete se nechat přepravit lodí na nedaleký ostrůvek Sveti Nikola.

Rovinj

Na západním pobřeží se nachází i toto přístavní město, které má, na pobřeží Jaderského moře, velmi výhodnou polohu. Kromě toho má velmi příjemné středomořské klima a městské jádro si zachovalo svůj historický ráz.

Doporučujeme

Na žádném pozemku by neměla chybět fotopast

Málokdo se dnes cítí skutečně v bezpečí a pokud máte i vy strach o svou bezpečnost a o svůj majetek, je vhodné ho zabezpečit. Někteří si kupují alarmy, mříže do oken nebo třeba bezpečnostní dveře. O vetřelci na vašem pozemku je vhodné vědět ještě dříve než pronikne do vašeho domu a s tím vám mohou […]

Zobrazit
Doporučujeme

Jak si zajistit profesionální web na WordPressu?

Webová stránka firmy je něco, co vás reprezentuje před celým světem. Můžete mít třeba tu nejhezčí firemní budovu, ale pokud budete mít průměrné nebo zastaralé webové stránky, nikoho neohromíte. V současné době roste popularita webů, které si lze udělat svépomocí. Takto si je tvoří drobní podnikatelé, ale i firmy. Mezi nejpopulárnější redakční systém na světě […]

Zobrazit
Doporučujeme

Co je to CRM systém a jak může změnit vaší firmu?

Řízení firmy se může zdát jako věda. Je potřeba najít harmonii mezi mnoha důležitými činnostmi, od řízení projektů až po komunikaci se zaměstnanci, spravování propagace, plánování zakázek, investice a další. Občas se to může zdát jako příliš tvrdý oříšek dělat všechny činnosti kvalitně a někdy to zabere také veškerý čas. Nejeden manažer pracuje od rána […]

Zobrazit