Jak fungují fotopasti a k čemu se dají využít?

Možná chodíte kolem fotopastí, a vůbec o nich nemáte tušení. Fotopasti jsou natolik nenápadné, že si jich na první pohled nevšimnete. Navzdory tomu jsou fotopasti skvělými pomocníky myslivců, policie, armády, ale také majitelů lesů, pastvin, luk či jen zahrady s domem. Fotopasti Bunaty patří mezi nejspolehlivější, proto jsou často využívány parávě policií a armádou.

Jak fotopast funguje?

Princip fotopastí je celkem jednoduchý. Když fotopast Bunaty spustí infračervený senzor, je to na základě pohybu. Následné pořízení snímku nezaznamená člověk, natož zvěř. To je důvodem, proč jsou v poslední době fotopasti oblíbené u majitelů domů, kteří tak snadno pořídí snímek potencionálního zloděje a policii tím usnadní práci.

Primárně však fotopasti slouží ke sledování monitorování divoké zvěře. Pokud patříte mezi vlastníky kusu lesa, je fotopast nedílnou součástí vaší práce. Jestliže na vašem pozemku ještě žádná fotopast snímky nepořizuje, zvolte tu nejlepší kvalitu a vyberte si z mnoha modelů na webu fotopasti-bunaty.cz.

Fotopasti s GSM pro náročné

Pokud vámi vybraná fotopast obsahuje systém GSM, získáváte jednu zásadní výhodu Tou je je okamžité přijetí fotografie na vašem telefonu. Tato služba se vyplatí především při ochraně majetku. Senzor spustí fotopast a vyfocená fotografie je okamžitě odeslána na váš e-mail.

Pokud není součástí fotopasti GSM, pořízené fotografie si prohlédnete až u fotopasti, kde zůstanou uložené na paměťové kartě. Přítomnost GSM ve fotopasti nemá vliv na kvalitu pořízených fotografií.

Fotopasti Bunaty odolávají i extrémním povětrnostním vlivům, proto se nemusíte bát o jejich bezpečnost.

Doporučujeme

Na žádném pozemku by neměla chybět fotopast

Málokdo se dnes cítí skutečně v bezpečí a pokud máte i vy strach o svou bezpečnost a o svůj majetek, je vhodné ho zabezpečit. Někteří si kupují alarmy, mříže do oken nebo třeba bezpečnostní dveře. O vetřelci na vašem pozemku je vhodné vědět ještě dříve než pronikne do vašeho domu a s tím vám mohou […]

Zobrazit
Doporučujeme

Jak si zajistit profesionální web na WordPressu?

Webová stránka firmy je něco, co vás reprezentuje před celým světem. Můžete mít třeba tu nejhezčí firemní budovu, ale pokud budete mít průměrné nebo zastaralé webové stránky, nikoho neohromíte. V současné době roste popularita webů, které si lze udělat svépomocí. Takto si je tvoří drobní podnikatelé, ale i firmy. Mezi nejpopulárnější redakční systém na světě […]

Zobrazit
Doporučujeme

Co je to CRM systém a jak může změnit vaší firmu?

Řízení firmy se může zdát jako věda. Je potřeba najít harmonii mezi mnoha důležitými činnostmi, od řízení projektů až po komunikaci se zaměstnanci, spravování propagace, plánování zakázek, investice a další. Občas se to může zdát jako příliš tvrdý oříšek dělat všechny činnosti kvalitně a někdy to zabere také veškerý čas. Nejeden manažer pracuje od rána […]

Zobrazit