Jak fungují fotopasti a k čemu se dají využít?

Možná chodíte kolem fotopastí, a vůbec o nich nemáte tušení. Fotopasti jsou natolik nenápadné, že si jich na první pohled nevšimnete. Navzdory tomu jsou fotopasti skvělými pomocníky myslivců, policie, armády, ale také majitelů lesů, pastvin, luk či jen zahrady s domem. Fotopasti Bunaty patří mezi nejspolehlivější, proto jsou často využívány parávě policií a armádou.

Jak fotopast funguje?

Princip fotopastí je celkem jednoduchý. Když fotopast Bunaty spustí infračervený senzor, je to na základě pohybu. Následné pořízení snímku nezaznamená člověk, natož zvěř. To je důvodem, proč jsou v poslední době fotopasti oblíbené u majitelů domů, kteří tak snadno pořídí snímek potencionálního zloděje a policii tím usnadní práci.

Primárně však fotopasti slouží ke sledování monitorování divoké zvěře. Pokud patříte mezi vlastníky kusu lesa, je fotopast nedílnou součástí vaší práce. Jestliže na vašem pozemku ještě žádná fotopast snímky nepořizuje, zvolte tu nejlepší kvalitu a vyberte si z mnoha modelů na webu fotopasti-bunaty.cz.

Fotopasti s GSM pro náročné

Pokud vámi vybraná fotopast obsahuje systém GSM, získáváte jednu zásadní výhodu Tou je je okamžité přijetí fotografie na vašem telefonu. Tato služba se vyplatí především při ochraně majetku. Senzor spustí fotopast a vyfocená fotografie je okamžitě odeslána na váš e-mail.

Pokud není součástí fotopasti GSM, pořízené fotografie si prohlédnete až u fotopasti, kde zůstanou uložené na paměťové kartě. Přítomnost GSM ve fotopasti nemá vliv na kvalitu pořízených fotografií.

Fotopasti Bunaty odolávají i extrémním povětrnostním vlivům, proto se nemusíte bát o jejich bezpečnost.

Doporučujeme

Stylové pouzdro promění váš nudný telefon k nepoznání

Už vás váš telefon nudí? Když se pořizuje, člověk je z něj nadšený, ale jelikož ho používáme neustále, brzy se okouká a pak už jen málokoho dokáže nadchnout. Vzhled svého telefonu můžete kdykoliv snadno změnit za pomoci stylových pouzder na telefon. Pouzdra by měla být samozřejmou ochranou a to v kombinaci s fólií nebo tvrzeným […]

Zobrazit
Doporučujeme

Ty nejlepší karetní hry si můžete zahrát zdarma, včetně Solitaire

Kolik jste už v životě utratili za hry? Někteří za ně utrácí i mnoho tisíc za rok. Pokud jste chytří, tak zajisté víte, že si ty nejlepší hry můžete zahrát zcela zdarma. Obzvláště v dnešní době to přijde vhod, protože se hraní může značně podepsat na vašem rozpočtu zasaženém inflací. Skvělou volbou jsou hry zdarma, […]

Zobrazit
Doporučujeme

Software pro řízení firmy zjednoduší a zrychlí firemní procesy

Využití IT technologií k automatizaci firemních procesů se v posledních dvaceti letech výrazně rozšířilo a dnes se tak firma bez kvalitního softwaru neobejde. Webové aplikace, webové stránky, software na míru a další IT řešení využívají firmy a jejich zákazníci téměř po celém světě. Chcete-li zjednodušit firemní procesy ve své firmě či jste dostali skvělý nápad na vytvoření […]

Zobrazit