Minerální kameny, jejichž síla je určená spíše ženám

Minerálním kamenům jsou odnepaměti přisuzovány až nadpřirozené vlastnosti, je mnoho lidí, kteří se na jejich účinky spoléhají a tvrdí, že jim mnohdy pomohly ze svízelných životních situací. Šperky z minerálních kamenů, doplňky v podobě svícnů nebo stromečků – to jsou jen některé možnosti, jak sílu minerálních kamenů využít. Někteří své kameny vybírají podle znamení horoskopu, jiní pocitově a někdo jen podle pohlaví. Které minerální kameny jsou vhodnější pro ženy?

Měsíční kámen

Tento kámen nezaujímá první místo v seznamu kamenů pro ženy pro nic za nic. Koneckonců, tento neuvěřitelně krásný kámen s efektem adularescence je považován za skutečný talisman ženskosti.
Kámen dodává ženě klid a moudrost, zdůrazňuje a posiluje ženskou energii a pomáhá vyladit přirozené energetické cykly. Dokonce se říká, že kámen dokáže posílit intuici a jasnovidné schopnosti.
Měsíční kámen působí také na ženský reprodukční systém, zvyšuje plodnost a pomáhá ženám v těhotenství a při porodu. Minerál má pozitivní vliv na trávicí orgány a normalizuje kardiovaskulární a nervový systém.

Růženín

Růženín je mezi ženami velmi oblíbený. Myslíme si, že to souvisí nejen s jeho jemně růžovou barvou, ale také s tím, že minerál je považován za kámen lásky. Kámen je nejvhodnější pro nezadané dívky a ženy, které sní o nalezení svého ideálního společníka.
Kámen umožňuje objevit pocity, jako je soucit, empatie a něha, a také může pomoci milovat sám sebe. Říká se, že tato odrůda křemene je nezbytná pro lidi, kteří jsou ve stresu, díky čemuž jsou ženy náchylnější k úspěchu a prosperitě.
Růženín je užitečný při onemocněních nervového systému, protože zmírňuje únavu těla. Může mít také pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, normalizuje srdce a cévy.

Mezi další oblíbené ženské kameny patří lapis lazuli nebo turmalín. Nejen tyto minerály můžete objednávat na e-shopu magieprirody.cz.

Doporučujeme

Jak fungují fotopasti a k čemu se dají využít?

Možná chodíte kolem fotopastí, a vůbec o nich nemáte tušení. Fotopasti jsou natolik nenápadné, že si jich na první pohled nevšimnete. Navzdory tomu jsou fotopasti skvělými pomocníky myslivců, policie, armády, ale také majitelů lesů, pastvin, luk či jen zahrady s domem. Fotopasti Bunaty patří mezi nejspolehlivější, proto jsou často využívány parávě policií a armádou. Jak […]

Zobrazit
Doporučujeme

Stylové pouzdro promění váš nudný telefon k nepoznání

Už vás váš telefon nudí? Když se pořizuje, člověk je z něj nadšený, ale jelikož ho používáme neustále, brzy se okouká a pak už jen málokoho dokáže nadchnout. Vzhled svého telefonu můžete kdykoliv snadno změnit za pomoci stylových pouzder na telefon. Pouzdra by měla být samozřejmou ochranou a to v kombinaci s fólií nebo tvrzeným […]

Zobrazit
Doporučujeme

Ty nejlepší karetní hry si můžete zahrát zdarma, včetně Solitaire

Kolik jste už v životě utratili za hry? Někteří za ně utrácí i mnoho tisíc za rok. Pokud jste chytří, tak zajisté víte, že si ty nejlepší hry můžete zahrát zcela zdarma. Obzvláště v dnešní době to přijde vhod, protože se hraní může značně podepsat na vašem rozpočtu zasaženém inflací. Skvělou volbou jsou hry zdarma, […]

Zobrazit