Minerální kameny, jejichž síla je určená spíše ženám

Minerálním kamenům jsou odnepaměti přisuzovány až nadpřirozené vlastnosti, je mnoho lidí, kteří se na jejich účinky spoléhají a tvrdí, že jim mnohdy pomohly ze svízelných životních situací. Šperky z minerálních kamenů, doplňky v podobě svícnů nebo stromečků – to jsou jen některé možnosti, jak sílu minerálních kamenů využít. Někteří své kameny vybírají podle znamení horoskopu, jiní pocitově a někdo jen podle pohlaví. Které minerální kameny jsou vhodnější pro ženy?

Měsíční kámen

Tento kámen nezaujímá první místo v seznamu kamenů pro ženy pro nic za nic. Koneckonců, tento neuvěřitelně krásný kámen s efektem adularescence je považován za skutečný talisman ženskosti.
Kámen dodává ženě klid a moudrost, zdůrazňuje a posiluje ženskou energii a pomáhá vyladit přirozené energetické cykly. Dokonce se říká, že kámen dokáže posílit intuici a jasnovidné schopnosti.
Měsíční kámen působí také na ženský reprodukční systém, zvyšuje plodnost a pomáhá ženám v těhotenství a při porodu. Minerál má pozitivní vliv na trávicí orgány a normalizuje kardiovaskulární a nervový systém.

Růženín

Růženín je mezi ženami velmi oblíbený. Myslíme si, že to souvisí nejen s jeho jemně růžovou barvou, ale také s tím, že minerál je považován za kámen lásky. Kámen je nejvhodnější pro nezadané dívky a ženy, které sní o nalezení svého ideálního společníka.
Kámen umožňuje objevit pocity, jako je soucit, empatie a něha, a také může pomoci milovat sám sebe. Říká se, že tato odrůda křemene je nezbytná pro lidi, kteří jsou ve stresu, díky čemuž jsou ženy náchylnější k úspěchu a prosperitě.
Růženín je užitečný při onemocněních nervového systému, protože zmírňuje únavu těla. Může mít také pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, normalizuje srdce a cévy.

Mezi další oblíbené ženské kameny patří lapis lazuli nebo turmalín. Nejen tyto minerály můžete objednávat na e-shopu magieprirody.cz.

Doporučujeme

PPC reklama aneb jak nejlépe zacílit na zákazníky v zámoří i u sousedů?

PPC reklama je účinným nástrojem, kterým můžete cílit na své zákazníky i mimo Českou republiku. Výhodou PPC reklamy je to, že neplatíte pouze za zobrazení reklamy, ale za proklik, který zákazníky dovede na váš web. Právě díky tomu se vám investice do reklamy opravdu vyplatí. Jak zacílit na zákazníky například ve vzdáleném USA či v […]

Zobrazit
Doporučujeme

Logo má nepostradatelný význam pro velké i malé firmy a podniky

Firemní logo se objevuje na všech firemních hlavičkových papírech, komunikaci, marketingu a reklamě firmy jako grafické znázornění nebo symbol společnosti. Logo je v podstatě to první, čeho si čtenář může všimnout, než si přečte text. Logo může ovlivnit smýšlení potencionálního spotřebitele o vaší značce, logo by mělo být snadno zapamatovatelné, dokonalé propojené s vaší firemní […]

Zobrazit
Doporučujeme

Vybavte svůj batoh cestovní nabíječkou

I baterie mají určitou kapacitu, tudíž je nutné pravidelně svá zařízení nabíjet, aby se mohla používat. V tomto ohledu je tak řešením cestovní nabíječka, která zajistí, že vaše zařízení budou k dispozici, kdykoliv je budete potřebovat. Každý z nás nejednou zapomněl nabíječku doma a po dovolené musel dodělávat řadu restů. Cestovní nabíječku proto mějte vždy připravenou ve svém […]

Zobrazit