Nekonečné červí boje v novém provedení

Hra Worms patří mezi světově nejpopulárnější hry pro dva. Na počítačích ji však už před dlouhými roky zazvonil umíráček a nahradily ji pokročilejší hry. Na telefonech je však stále hitem a poskytne dokonalou zábavu. Každý uživatel má vždy k dispozici tým červů se zbrojním arzenálem, který použije k likvidaci nepřátelského týmu.

Hra je neuvěřitelně návyková, ironická, vtipná a propracovaná do posledního detailu. Jde o tahovou 2D hru s 3D prvky. Kromě hry pro dva nabídnou nová zpracování především hru proti počítači, respektive telefonu. Představíme si hned několik zajímavých edicí červů na telefony s Androidem.

Worms 2: Armageddon

Pokračování slavné jedničky, druhý díl této hry nabízí zajímavější prostředí, více zbraní a také snadnější ovládání. Uživatelé mají na výběr z mnoha prostředí, kde se boje mohou odehrávat. Cíl je pořád stejný, jakýmikoliv prostředky zničit ostatní červy, lze k tomu použít chladné zbraně, střelné zbraně, granáty, taktické zbraně, napalm, speciální zbraně a mnoho dalšího. Vyhrává vždy ten, kdo dokáže lépe takticky uvažovat. Hru stáhnete zde.

Worms VS Zombies

Zajímavé zpracování, které je speciálně určené na likvidaci zombií. Na rozdíl od klasických červů, zde vyhrává zejména přesnost a správný výběr zbraní. Arzenál je opět poměrně široký a nabízí se od brokovnice až po granáty, bazuky aj. Likvidují se zde vždy nepřátelské zombie, které vůbec není lehké porazit. Jestli chcete červům pomoci s likvidací nemrtvých, tak hru můžete stáhnout zde.

Worms VS Aliens

Velmi netradiční provedení hry, které přesune červy až do vesmírného prostředí, kde se bude bojovat proti mimozemským vetřelcům. Kromě nového prostředí je ve hře vše stejné, jen přibudou speciální futuristické zbraně. Cílem je zlikvidovat vetřelce dříve, než zlikvidují váš tým červů. http://osandroid.cz/novinky/nekonecne-cervi-boje-novem-provedeni/ http://osandroid.cz/novinky/nekonecne-cervi-boje-novem-provedeni/ http://osandroid.cz/novinky/nekonecne-cervi-boje-novem-provedeni/Prostředí je kvalitně zpracované a ačkoliv zde pokulhávají efekty, milovníci červů si zde přijdou na své. Hru je možné stáhnout zde.

1 Comment on Nekonečné červí boje v novém provedení

  1. GamerMitch // 17.11.2017 (07:36) // Odpovědět

    Z tohoto výběru jsem hrál Worms 2: Armageddon a je to masakr hra. Dokonce se mi to líbilo více než Wormsi na pc a to ani nejsem moc příznivcem mobilních her. Jakmile se nás u toho sejde více, tak sletí 3 hodiny hraní a ani nevíte jak a přitom se výborně zabavíte. Dávám hře tak 90%.

       0 likes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*